Wakacje.


Już niedługo upragnione wakacje. Długie wolne od szkoły dni usprawnią moją pracę z WordPressem. Zamierzam wprowadzić kilka zmian zarówno polepszających wydajność tego bloga ( zmiana serwera i bazy danych), a także regularne wprowadzania nowych postów. Posty będą się pojawiać co tydzień (dzień jeszcze nie określony).

Póki co zmieniła się szata graficzna i został dodany kalendarz w którym będą zaznaczane posty które będą się pojawiać. Jeżeli masz sugestie bądź pytania kieruj je na mój mail shoferus@gmail.com lub wyślij formularz który znajduje się w zakładce kontakt.

Podziel się :
 • Facebook
 • Twitter
 • email
 • Drukuj
 • PDF

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

 1. shofer pisze:

  Być może były chwilowe problemy z serwerem. Wszystko powinno już działać.

 2. Paweł Macur pisze:

  Przyjaciel pokazał mi ten blog i miał w stu procentach rację, że warto zaglądać na niego regularnie, albowiem pojawiają się wartościowe rzeczy. Tylko nie wiem dlaczego, ale witryna www mi się całkiem długo wczytywała ;/ Jakieś kłopoty z serwerem ? Tak przy okazji chcę Ci zaproponować współpracę 🙂 Tak dokładnie tak. wstąpić na stronkę www Eurypton oraz dodatkowo zapiszesz się na darmową prezentację. Nie zepsuj takiej szansy. Szczególnie, iż to Cię kosztuje 0zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.